Кошик
14 відгуків
ООО Шлифпол
+380 (95) 591-69-99
+380 (44) 383-37-04
+380 (68) 523-45-57

Диски на плоскошлифовальную машину для паркету і бетону

На універсальну плоскошлифовальную машину Вирбел, Вольф, Колумбус, Джіблі, Кентер, Ромус,  Леглер , Кюнзель,  та ін встановлюються диски для різних видів робіт:
1.Диск універсальний для шліфування і полірування паркету і бетону 400мм, можна встановлювати алмазні та жіночі фрези для бетону, стяжки, граніту і мармуру та шліфувальні круги для паркету, дошки, фанери.
2.Диск для паркета 400 мм, можно устанавливать шлифовальные двухсторонние абразивные круги и шлифовальные сетки для паркета, доски, фанеры, старого лака.
3.Диск для бетона 400 мм, можно устанавливать алмазные и твердосплавные фрезы, чашки для шлифовки и выравнивания бетона, гранита, мрамора, цементной стяжки и самовыравнивающих нивелир масс.
4.Диск с мульти головками 400 мм вращающиеся 5 мульти блоков для установки полимерных алмазов (черепашек) и абразивных кругов на липучках для полировки гранита,мрамора,мозаичных полов и паркета.
5.Диск для падова (падодержатель) 400 мм,для встановлення падова (повстяних кругів різного кольору для полірування паркету,нанесення масло воску,очищення і полірування граніту і мармуру.
При правильному підборі настановних дисків можна виконувати будь-які види робіт для підлоги плоскошлифовальными машинами.
 «ВОЛЬФФ» / «РОМУС»/ «ВАЙДНЕР» /КЕРХЕР» /»ЛЕГЛЕР»
            «КЮНЗЕЛЬ-ТАЗИН» /»СИНГЛ» / «КОЛУМБУС» / «ВИРБЕЛ» / «ГИНУЛИ»/ «КЕНТЕР» / «ШВАМБОРН»

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner